Restauracja „Karmnik” otwarta została w miejscu niezwykłym i legendarnym, opiewanym przez poetów i bardów.
       Plac na Stawach w sercu Zwierzyńca to nie tylko targowisko, gdzie  zrobić można zakupy, ale także punkt spotkań i kontaktów towarzyskich mieszkańców tej dzielnicy.Tu wreszcie rozpoczyna swój pochód po Krakowie Lajkonik, symbol i żywa legenda naszego miasta. Taka lokalizacja zobowiązuje, dlatego chcieliśmy wpisać się w historię Placu na Stawach  tworząc tu lokal ze smaczną kuchnią, miłym wnętrzem i przyjazną atmosferą.
      
„Karmnik” to przedsięwzięcie rodzinne pod każdym względem, co oznacza , że restauracja jest własnością rodziny, jest przez nią obsługiwana, a dania sporządzane są według przepisów i sposobów stosowanych w domu.
      
Preferujemy kuchnię polską, lecz mamy w ofercie również potrawy z innych rejonów, a także dania na podstawie własnych pomysłów. Codziennie staramy się wprowadzić do menu coś nowego, aby jadłospis był urozmaicony, zaś dania sporządzane są na bieżąco i ze świeżych produktów.
      
Od początku naszej działalności, tj. od listopada 2012 r., mamy grono wiernych i zaprzyjaźnionych z nami klientów, którzy docenili nasze wysiłki i jakość dań podawanych w „Karmniku”, i są to nie tylko mieszkańcy Zwierzyńca. Dziękujemy Wam za to.
       Grono to stale się powiększa, z czego jesteśmy bardzo dumni, bo utwierdza nas to w przekonaniu, że trafiliśmy w gust naszych gości i po prostu dobrze gotujemy. Nie wpadamy jednak w samouwielbienie, bo zawsze może być lepiej i smaczniej, dlatego cały czas pracujemy nad jakością potraw i rozszerzeniem menu.

Odwiedźcie „Karmnik” na Zwierzyńcu, zapraszamy serdecznie.

NASZE MENU

ŚNIADANIA, LUNCHE, OBIADY, DESERY

GODZINY OTWARCIA

KARMIMY OD PON - SOB

REZERWACJA

ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ LOKAL